Wat is Scouting?

Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren hun vrije tijd op een actieve en uitdagende manier. Scouts hebben veel plezier met elkaar en leren samen te werken en respect te hebben voor de ander. Kinderen en jongeren ontwikkelen zich bij Scouting op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen de ruimte om te ontdekken en te leren. Via deze website houden we je op de hoogte van alles
wat er binnen onze Scoutinggroep gebeurt.

Lid worden?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting Admiraal de Ruyter! Al vanaf 7 jaar is er bij Scouting Admiraal de Ruyter heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

Kom een paar keer gratis kijken!

nieuwsflits

 

6 Oktober editie 2018

Op 6 oktober 2018 wordt de Lekstrijd weer gevaren.
De zeilwedstrijd voor lelievletten op de Lek te Krimpen aan de Lek.

Meedoen? stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.